Program Sjezdu 2017

Milí přátelé,

srdečně vás zveme na Sjezd (nejen) evangelické mládeže, letos bude zaměřen na téma Wanted: Bůh. Sjezd se uskuteční v Jablonci nad Nisou, 6.-8.10. 2017. Přihlašujte se na: https://prihlasky.srcce.cz/akce/130-sjezd-nejen-evangelicke-mladeze-jablonec-nad-nisou

Níže nalznete rozvrh programu. Můžete se těšit na workshopy, přednášky, Patnactiminutovky, koncerty, výtvarnou dílnu místní uměleckoprůmyslové školy a spousty dalších kulturních vyžití.

Wanted: Bůh, 6.-8.10. 2017, Jablonec nad Nisou

 

Program

 

Tento program se může ještě změnit.

 

Pátek

19.00–20.00 – Zahájení Sjezdu | kino Radnice

20.00–21.00 – Patnáctiminutovky | kino Radnice

21.00–21.30 – Večerní ztišení | kino Radnice

21.00–0.30 – Pub | fara ČCE

21.30-22.00 – Rozchod do škol

23.00-0.00 – Modlitba Taizé | Karel Müller | kostel Dr. Farského

 

Sobota

Dopoledne

8.00–8.30 Ranní chvály | Tomáš Koutecký | modlitebna ČCE

9.00–9.30 Ranní ztišení | Eurocentrum, velký sál

9.30–11.30 – Jeden Bůh a otec všech, který je nade všemi? | Petr Pokorný| kino Radnice

 

Odpoledne

13.30–14.30 Instrumentální dílna | Ladislav Moravetz| kostel Dr. Farského

13.30–15.00 Procházka s průvodcem | sraz před kostelem sv. Anny

13.30–15.00 Hledání Boha ve válce | Jiří Zedníček| aula VOŠMOA, Horní nám 15

13.30–15.00 Výtvarná dílna | SUPŠ a VOŠ | SUPŠ a VOŠ Horní nám. 1

14.00–15.00 Bůh v moderních technologiích | Josef Šlerka| Eurocentrum, velký sál

14.00–15.00 Hineni, zde mě máš: Ztráty a nálezy Starého zákona | Petr Sláma | Eurocentrum, malý sál

14.00–15.00 Bůh ve filmu| Daniel Řehák| kino Junior

14.00–16.00 O ztraceném synu, biblické postavičky | Rut Kučerová | klub Kruháč

 

14.00–17.30 Bibliodrama | Mireia Ryšková| modlitebna ochranovského sboru

 

15.15–16.15 Nebeský Otec podle kázání na hoře | Jiří Mrázek | Eurocentrum, velký sál

15.15–16.15 …neboť den už se nachýlil | Martina Špinková | Eurocentrum, malý sál

15.15–16.15 Čáslavská mládež | Film | kino Junior

15.15–16.15 Hledání Boha v právu | Daniel Bartoň | aula VOŠMOA, Horní nám 15

15.15–16.30 Vokální dílna | Ladislav Moravetz| kostel Dr. Farského

16.15–17.45 Výtvarná dílna | SUPŠ a VOŠ | SUPŠ a VOŠ Horní nám. 1

 

16.30–17.30 Je možné najít ve vězení Boha? | Květa Jakubalová, Pavel Kadaši, Přemysl Šimon | Eurocentrum, velký sál

16.30–17.30 Mission (Im)Possible? – Misia, Boh a cirkev v dnešnom svete | Pavol Bargár | klub Kruháč

16.30–17.30 Křesťanství ve výtvarném umění aneb jak lidé znázorňovali vizuálně svou víru | Petr Turecký |Eurocentrum, malý sál

16.30–17.30 Bůh je, ale jinak…Spiritualita mezi mystikou a angažovaností | Adam Borzič | aula VOŠMOA, Horní nám 15

16.30–17.30 Výtvarná dílna | SUPŠ a VOŠ | SUPŠ a VOŠ Horní nám. 1

 

Večer

17.00–1.00 Pub | fara ČCE

19.00–19.30 Proslov Daniela Ženatého | Eurocentrum, velký sál

19.30–20.30 Oskar a růžová paní | divadlo| Eurocentrum, velký sál

20.30–21.30 Cermaque | koncert |Eurocentrum, velký sál

21.30–22.00 Večerní ztišení | Eurocentrum, velký sál

22.15–23.15 koncert KEA | kostel Dr. Farského

 

23.30–0.30 Modlitba Taizé | Karel Müller | kostel Dr. Farského

 

Neděle

10.00–12.00 Bohoslužby | Ondřej Titěra| kostel Nejsvětějšího srdce

 

Stravování | Střední škola řemesel a služeb, Smetanova 66

7.30–8.30 Snídaně

NE 8.30-9.30 Snídaně

12.00–13.30 Oběd

17.30–18.30 Večeře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *