6. až 8. října 2017

• Sleva pro včasné přihlášení -100 Kč
  • 2x přespání ve škole 50 Kč/noc

Sjezdový poplatek

běžný účastník* 250 Kč, v hotovosti v Jablonci n. Nisou – 300 Kč vstupné (sjezdový poplatek) bez slevy. Sjezdový poplatek zahrnuje také úrazové pojištění nezletilých účastníků.
*sleva do 15.září -100,- Kč platí při přihlášení a zaplacení do 15.9.

Odhlášení ze Sjezdu, po domluvě s Oddělením mládeže ČCE.
E-mail: mladez@e-cirkev.cz
Tel.: 605 999 204

Všem přihlášeným bude k dispozici jen základní varianta sjezdového průvodce (stručný program, mapa) a mobilní aplikace. Rozšířenou variantu, tak jak ji znáte z minulých ročníků, je třeba objednat/rezervovat (20 Kč) při přihlášení online.

Stravování:

• Snídaně   30,- Kč
  • Oběd       masový, vegetariánský: 60,- Kč
  • Večeře    masová, vegetariánská: 50,- Kč
  • Balíček na cestu  45,- Kč (bageta a pití)

Ceny stravování se mohou do září změnit.

Ceny noclehů:

• Škola: 50,- Kč/ osoba/noc
  • Ubytovna: 260,- Kč/osoba/noc

Celá akce je velmi nákladná věc, cena pro účastníka je z více než poloviny dotovaná z církevních peněz a také z dotací. Děkujeme našim sponzorům!

• SjezdBUS aneb cesta na Sjezd z Moravy (Brna) 🙂

Jelikož je pro nás z Moravy Jablonec daleko a cesta hromadnou dopravou je ještě delší, organizujeme společnou cestu objednaným autobusem.

Aktuálně máme ještě nějaká místa volná, proto kdybyste měli někdo zájem, hlašte se! A to i případně, že byste chtěli přistoupit později. Plánovaná trasa je následující: Brno – Svitavy – HK – Jičín – Jablonec nad Nisou (a v neděli zpět! 😉 ).

K cestě se můžete přihlásit zde: http://goo.gl/xzEtLe
Podrobnější informace naleznete zde: https://embs.cz/index.php?section=future&subsection=sjezd17

Přihlašujte se prosím, pokud možno, co nejdřív! Čím dřív, tím lépe, Sjezd už je za dveřmi!