Bez-názvu-1

Téma 26. ročníku je Dál tou vodou. Život bez vody si těžko dokážeme představit. Voda je nepostradatelná, nutná a zároveň nenápadná, samozřejmá. Její význam nám často dochází, až když k ní nemáme přístup. Někdy se však životodárná síla rozbouří a děsí. Překročí své břehy a ničí. Přívalové deště vyplavují sklepy, povodně strhávají domy, sníh a led činí zem jednou velkou pastí.

Od počátku se nad vodami vznáší Duch Boží. Dává čerstvost našim pramenům, objímá všechna moře lásky i bolesti. Při křtu z nás umývá špínu horší než prach a duje do plachet lodi jménem církev.
Zdroji života, tobě dík!

Ceny letošního Sjezdu (nejen) evangelické mládeže 2016 v Třebíč

Uvař si sám
při zaplacení do 20. 9. 2015
  • Sjezdový poplatek 300 Kč
  • Sleva pro včasné přihlášení -100 Kč
  • Přespání ve škole 50 Kč/noc
sjezd na Míru
per month
  • Sjezdový poplatek 300 Kč
  • Sleva pro včasné přihlášení -100 Kč
  • Vyberte a zaplaťte, co opravdu chcete

Sjezdový poplatek

běžný účastník* 300,- Kč vstupné (sjezdový poplatek) bez slevy. Sjezdový poplatek zahrnuje také úrazové pojištění nezletilých účastníků.
*sleva do 20.září -100,- Kč platí při přihlášení a zaplacení do 20.9.

Ceny noclehů:

• Škola: 50,- Kč/ osoba/noc
  • Ubytovna: 170,- Kč/osoba/noc

Stravování:

• Snídaně   30,- Kč
  • Oběd       masový, vegetariánský: 60,- Kč
  • Večeře    masová, vegetariánská: 55,- Kč
  • Balíček na cestu  40,- Kč (bageta a pití)

Ceny stravování se mohou do září změnit.

Celá akce je velmi nákladná věc, cena pro účastníka je z více než poloviny dotovaná z církevních peněz a také z dotací. Děkujeme našim sponzorům!